1. 10. - Mezinárodní den seniorů

14. 12. 1990 bylo Valným shromážděním OSN odhlasováno založení Mezinárodního dne seniorů, který si svět tento rok připomíná již po sedmadvacáté. Letos se do oslav tohoto významného dne poprvé zapojí také Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze.

 

 

Oslavte s námi Mezinárodní den seniorů

 

Buďte součástí budování tradice oslav svátku seniorů a podpořte dobrou myšlenku, vždyť senioři si za své celoživotní zásluhy pro rodinu a blízké zaslouží naše poděkování! Letos se uskuteční již sedmý ročník oslav svátku seniorů v České republice. Ve vybraných městech naší země jsou tedy na počest všech seniorů připraveny zábavní programy.    

 

 

 

 

29. 9. 2018 se těšíme v Příbrami

 

Mezi hlavní města zapojená do oslavy svátku seniorů patří také středočeská Příbram. Od 13 hodin oslavy propuknou na Náměstí 17. listopadu a těšit se můžete na opravdu bohatý program; od prezentací služeb pro seniory, prezentace Karty seniora pro město Příbram až po zdravotní stánky či vystoupení seniorského pěveckého sboru nebo hlavního interpreta Karla Kahovce. Navštívit můžete také stánek Krajské hygienické stanice Středočeského kraje, kde se budeme zaměřovat na měření tlaku, orientační měření BMI, množství tuku v těle či procentuální množství kosterní svaloviny. Ve stánku bude k dispozici také nepřeberné množství propagačních materiálů nejen pro seniory a po celou dobu zde bude přítomna také lékařka, která zájemcům naměřené hodnoty vysvětlí a poradí se zdravým životním stylem v seniorském věku.

 

Za pozvání Krajská hygienická stanice Středočeského kraje děkuje městu Příbram.

 

Praha, 25. 9. 2018

Ing. Iveta Doskočilová - krizová manažerka

 

 

Zdroj textu:

www.svateksenioru.cz